Den motoristů na Borské přehradě 2018

29. 4. 2018

Tento ročník se konal v úzké spolupraci s Měststkým obvodem Plzeň 3 a Městskou policií Plzeň. V první části se jej zúčastnilo 80 posluchačů Senior akademie,kterou pořádá Městská policie Plzeň. Účast ostatních návštěvníků však byla velmi slabá i přes propagaci ,kterou zajišťoval Obvod 3 a AK Plzeň přes své příznivce.

Tradiční účastí bylo vozidlo Hasičského záchranného sboru Plzeň-střed, vozidloa motocykl dopravní policie Plzeň -město,vozidlo Zdravotnické záchranné služby Plze|ň. Svoji účast podtrhly - Český červený kříž PM a RO,BESIP Plzeň,Městská policie Plzeň,Porsche Plzeň, Firma PREMIO,firma M plus H  a Autoklub Plzeň.

Po dohodě na ÚMO 3 a s ostatními spolupořadateli bylo rozhodnuto tuto akci dále nepořádat - pro malý zájem občanů.